AET-240W-AC-SOCK
AVAILABLE TO ORDER
Aetek Din Rail 240W 48VDC Power Supply with AC Power Socket
Warehouse Status
Seven Hills - NSW
AVAILABLE TO ORDER
Waterloo - NSW
Fyshwick - ACT
Loganholme - QLD
Dudley Park - SA
Tulla Central Warehouse- VIC
Mount Waverley - VIC
Balcatta - WA
Canning Vale - WA
The Aetek AET-240W-AC-SOCK is a 240W, 48V industrial power supply with a standard AC socket.