AET-480W-AC-SOCK
AVAILABLE TO ORDER
Aetek Din Rail 480W 48VDC Power Supply with AC Power Socket
Warehouse Status
Seven Hills - NSW
AVAILABLE TO ORDER
Waterloo - NSW
Fyshwick - ACT
Tulla Central Warehouse- VIC
IN STOCK
The AETEK AET-480W-AC-SOCK is a 480W, 48V industrial power supply with a standard AC socket.